Tyč Do Skříně Aus Metall

S nábytkovou sérií WHITE do dětských pokojů vytvoříte harmonické prostředí vašim potomkům od útlého věku až po... více informací »
Tyč Do Skříně Aus
Značka: Möbelix
1 899 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
S nábytkovou sérií WHITE do dětských pokojů vytvoříte harmonické prostředí vašim potomkům od útlého věku až po...

S nábytkovou sérií WHITE do dětských pokojů vytvoříte harmonické prostředí vašim potomkům od útlého věku až po teenagerské časy: Od přebalovacího pultu a postýlky až po psací stůl, regály a velké skříně. Jednoduchý, ale útulný nábytek bez zbytečných ozdob v alpské bílé barvě je doplněn bezpečnými úchyty v podobě výřezů. Tento hliníkový stojan je dokonalým doplňkem k odpovídající bílé komodě ze série WHITE a nabízí prostor k zavěšení oblečení a tašek. Stojan obsahuje jednu tyč na šaty a dvojitý háček. Takto zajistíte větší pořádek v místnosti pro mládež. Police o rozměrech přibližně 47 x 22 x 24 cm (Š x V x H) má stejně jako ostatní nábytek z této série certifikační známky Blue Angel, BQ – Alliance for Quality a Made in Germany, což svědčí o vynikající kvalitě tohoto kusu nábytku. Tento neodolatelný výrobek Tyč Do Skříně Aus je k sehnání teď tady na našem webu v oblíbené sekci stojany a vozíky na šaty. Podívejte se na skvělé produkty z naší rubriky za báječnou cenu. Věhlasný výrobce Möbelix má skvělé produkty A to ještě není vše!

Tento unikátní kus Tyč Do Skříně Aus Metall od značky se skvělou pověstí Möbelix máte možnost sehnat aktuálně na našich stránkách téměř zdarma. Momentálně k dispozici za 1 899 Kč.