Regálový Díl White

S nábytkovou sérií WHITE do dětských pokojů vytvoříte harmonické prostředí vašim potomkům od útlého věku až po... více informací »
Regálový Díl White
Značka: Möbelix
4 999 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
S nábytkovou sérií WHITE do dětských pokojů vytvoříte harmonické prostředí vašim potomkům od útlého věku až po...

S nábytkovou sérií WHITE do dětských pokojů vytvoříte harmonické prostředí vašim potomkům od útlého věku až po teenagerské časy: Od přebalovacího pultu a postýlky až po psací stůl, regály a velké skříně. Jednoduchý, ale útulný nábytek bez zbytečných ozdob v alpské bílé barvě je doplněn bezpečnými úchyty v podobě výřezů. Tento policový prvek vám nabízí flexibilní a praktický doplněk nejen do dětského pokoje. Lze jej optimálně kombinovat s ostatním nábytkem ze série WHITE, ale hodí se i k mnoha jiným stylům vybavení, například i do předsíně. Skříňka obsahuje 6 otevřených přihrádek a 2 zásuvky. Skříňka o rozměrech přibližně 93 x 119 x 42 cm (Š x V x H) má stejně jako ostatní nábytek z této série certifikační známky Blue Angel, BQ – Alliance for Quality a Made in Germany, což svědčí o vynikající kvalitě tohoto kusu nábytku.

Oblíbený kus Regálový Díl White od známého dodavatele Möbelix pohodlně seženete aktuálně za super cenu. Akční ceny již od 4 999 Kč.