Vnitřní Členění Korbach

Toto interiérové uspořádání s potiskem ve lněném vzhledu může být přesně vloženo do skříně s posuvnými dveřmi KORBACH.... více informací »
Vnitřní Členění Korbach
Značka: Möbelix
1 799 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Toto interiérové uspořádání s potiskem ve lněném vzhledu může být přesně vloženo do skříně s posuvnými dveřmi KORBACH....

Toto interiérové uspořádání s potiskem ve lněném vzhledu může být přesně vloženo do skříně s posuvnými dveřmi KORBACH. Skládá se z 1 boční stěny a 2 polic. Příslušenství s rozměry 45 x 147 x 45 cm (Š x V x H) vytváří ve skříni další úložný prostor na optimální využití volného prostoru v šatníku. Pro ještě větší přehled a pořádek!
Hodně oblíbený produkt máte možnost pořídit bez problémů na stránkách ve známé kategorii příslušenství ke skříním! Najděte si akční produkty ve zmiňované sekci za výhodnou cenu! To ale ovšem není všechno, máme toho více. Prozkoumejte u nás taky další vybrané produkty od dodavatele Möbelix. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významný dodavatel Möbelix pro vás připravuje skvělé výrobky Nové kousky každý den!

Hodně žádaný produkt Vnitřní Členění Korbach od známého předního výrobce Möbelix najdete zde ve výhodné akci. Právě nyní za 1 799 Kč.