Skříň S Pos. Dveřmi.(hor.ved.) Korbach

Šatník KORBACH s dvoudveřovými posuvnými dveřmi zaujme atraktivními prvky a jasným designem. Její světlé tělo v alpské bílé... více informací »
Skříň S Pos. Dveřmi.(hor.ved.)
Značka: Möbelix
12 799 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Šatník KORBACH s dvoudveřovými posuvnými dveřmi zaujme atraktivními prvky a jasným designem. Její světlé tělo v alpské bílé...

Šatník KORBACH s dvoudveřovými posuvnými dveřmi zaujme atraktivními prvky a jasným designem. Její světlé tělo v alpské bílé dává ložnici příjemnou atmosféru. Díky horizontálnímu pruhu v šedém dekoru získá velký šatník o rozměrech přibližně 261 x 210 x 59 cm (Š x V x H) zajímavý vzhled. Perfektním prvkem je zrcadlo, které je připevněno k jednomu ze dvou dveří skříně. Dvě posuvné dveře jsou mimořádně úsporné a snadno manipulovatelné. Uvnitř prostorného šatníku jsou umístěny 3 šatní tyče a 3 výškově nastavitelné police.   Vhodné příslušenství KORBACH, jako jsou přídavné regály, tlumič dveří nebo vnitřní členění T je možné zakoupit také v našich obchodech nebo e-shopu.   Upozornění: Horní deska skříně je bez povrchové úpravy, není olaminovaná.

Ve slevě tento produkt Skříň S Pos. Dveřmi.(hor.ved.) Korbach originál od výrobce Möbelix snadno pořídíte momentálně na webu za nejnižší cenu! Právě nyní za skvělou cenu 12 799 Kč.