Skříň Freising

Čtyřdveřový šatník ze série FREISING zaujme svou jednoduchou elegancí a univerzálními možnostmi použití. Monochromatický... více informací »
Skříň Freising
Značka: Möbelix
8 299 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Čtyřdveřový šatník ze série FREISING zaujme svou jednoduchou elegancí a univerzálními možnostmi použití. Monochromatický...

Čtyřdveřový šatník ze série FREISING zaujme svou jednoduchou elegancí a univerzálními možnostmi použití. Monochromatický design v přátelské alpské bílé barvě harmonicky ladí téměř do každého prostředí. Ať už jde o ložnici, pokoj pro mládež nebo pokoj pro hosty – tato velká šatní skříň s rozměry přibližně 181 x 197 x 54 cm (Š x V x H) vytváří prostor pro celé šatstvo. Na dvou tyčích na šaty se šířkou asi 90 cm pohodlně zavěsíte bundy, šaty nebo obleky. Dvě police odolají nákladu až 10 kg a mohou se na ně přehledně umístit trička, kalhoty nebo svetry. Za dvěma středními dveřmi jsou další dvě úložné místa s šířkou přibližně 45 cm a pod nimi celkem čtyři zásuvky, které poskytují další úložný prostor: ideální pro spodní prádlo, ponožky nebo různé doplňky. Úchytky jsou vyřezány přímo ve dveřích. S tímto moderním šatníkem optimálně využijete svůj obytný prostor!

Tento akční produkt Skříň Freising od našeho známého výrobce Möbelix můžete pořídit na našich stránkách nyní v bezva akci! V současnosti pořídíte za cenu 8 299 Kč.