Skříň S Otočnými Dveřmi Alabama

Bohatá série ložnicového nábytku ALABAMA se vyznačuje jednoduchými přímými liniemi, které vyzařují nadčasovou a útulnou... více informací »
Skříň S Otočnými Dveřmi
Značka: Möbelix
11 999 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Bohatá série ložnicového nábytku ALABAMA se vyznačuje jednoduchými přímými liniemi, které vyzařují nadčasovou a útulnou...

Bohatá série ložnicového nábytku ALABAMA se vyznačuje jednoduchými přímými liniemi, které vyzařují nadčasovou a útulnou eleganci. Kombinujte navzájem jednotlivé skříně a vytvořte si tak šatník podle vašich představ! Doplňte je o komody a noční stolky ze stejnojmenné série a vaše ložnice bude dokonalá! Na výběr jsou různé typy nábytku s dekory v hedvábné šedé barvě, nebo kombinace šedé s dekorem dub artisan. Celkový design dotváří nenápadné lištové úchyty v hliníkové barvě. Tato skříň světle šedé a dubové barvy má rozměry přibližně 181 x 229 x 54 cm (Š/V/H) a je nejen okouzlujícím nábytkem do vaší ložnice, ale nabízí také cenné možnosti úložného prostoru. Za čtyřmi otočnými dveřmi se nachází celkem šest polic o šířkách cca 43 a 88 cm, na které mohou být ukládány různé druhy oblečení. Tři šatní tyče ve vrchní části dobře poslouží k zavěšení šatů a obleků, čímž poskytnou potřebný přehled a uskladnění oblečení bez zbytečného zmačkání. Obě střední dveře navíc obsahují velké zrcadlá o rozměrech každého cca 43 x 162 cm (Š/V), ve kt Ve slevě tento produkt Skříň S Otočnými Dveřmi je k dostání lehce na našich stránkách v populární rubrice šatní skříně s otočnými dveřmi! Nyní koupíte podobné produkty z této sekce za akční cenu!

Tento kvalitní a levný výrobek Skříň S Otočnými Dveřmi Alabama od známé společnosti Möbelix je k sehnání bezpečně online ve slevě. Aktuálně výhodně za 11 999 Kč.