Skříň Point

Třídveřová kombinovaná skříň POINT se vyznačuje svým přátelským vzhledem a obzvlášť flexibilním prostorem. Je součástí... více informací »
Skříň Point
Značka: Möbelix
7 269 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Třídveřová kombinovaná skříň POINT se vyznačuje svým přátelským vzhledem a obzvlášť flexibilním prostorem. Je součástí...

Třídveřová kombinovaná skříň POINT se vyznačuje svým přátelským vzhledem a obzvlášť flexibilním prostorem. Je součástí rozsáhlé série nábytku pro mládež POINT. Tato skříň s křídlovými dveřmi jako jeden z ústředních prvků zajišťuje dostatek úložného prostoru pro jasný a příjemný pocit bydlení. Třídveřová skříň ze série POINT je přibližně 136 x 197 x 54 cm (Š / V / H) velká a skládá se ze tří částí. Střední část tvoří tři zásuvky a police pro dostatek úložného prostoru pro košile, kalhoty a různé doplňky. Za dvěma postranními dveřmi se nacházejí 2 šatní tyče na šaty a také další police. Tato praktická kombinovaná skříň dokonale zapadá do celkového konceptu. Úspěšná kombinace dubového dekoru Sonoma a alpsk
Hodně prodávaný kus Skříň Point lze pořídit bez problémů tu na webu umístěný v kategorii šatní skříně s otočnými dveřmi. Prozkoumejte skvělé produkty z této populární kategorie za outletovou cenu.

Hodně oblíbený produkt Skříň Point od top značky Möbelix lze nakoupit tady a teď za mimořádně nízkou cenu! Nyní zakoupíte za 7 269 Kč.