Skříň Point Bílá

Dvoudveřová kombinovaná skříň POINT se vyznačuje svým přátelským vzhledem a obzvlášť flexibilním prostorem. Je součástí... více informací »
Skříň Point Bílá
Značka: Möbelix
5 449 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Dvoudveřová kombinovaná skříň POINT se vyznačuje svým přátelským vzhledem a obzvlášť flexibilním prostorem. Je součástí...

Dvoudveřová kombinovaná skříň POINT se vyznačuje svým přátelským vzhledem a obzvlášť flexibilním prostorem. Je součástí rozsáhlé série nábytku pro mládež POINT. Tato skříň s křídlovými dveřmi jako jeden z ústředních prvků zajišťuje dostatek úložného prostoru pro jasný a příjemný pocit bydlení. Dvoudveřová skříň ze série POINT je přibližně 91 x 197 x 54 cm (Š / V / H) velká. Za dveřmi se nacházejí 2 výškově nastavitelné police a 1 šatní tyč. Tato praktická kombinovaná skříň dokonale zapadá do celkového konceptu. Úspěšná barva v alpské bílé zaručuje přátelskou a zároveň klidnou atmosféru. Promyšlený šatník, který inspiruje! Nejdůležitější informace:

Hodně žádaný produkt jde pořídit právě nyní tu na webu v kategorii šatní skříně s otočnými dveřmi! Nyní můžete koupit akční kousky z této oblíbené rubriky ve výhodné akci! U nás vám nabídneme víc, u nás totiž najdete další produkty od výrobce Möbelix. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Neodolatelný kus Skříň Point Bílá od kvalitní společnosti Möbelix snadno seženete tady a teď právě za outletovou cenu. Levně za 5 449 Kč.