Pokoj Pro Mládež Point

Čtyřdílný dětskýpokoj rozsáhlé řady POINT obsahuje kompletní základní vybavení profunkční a zároveň útulný pokoj.... více informací »
Pokoj Pro Mládež Point
Značka: Möbelix
14 899 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Čtyřdílný dětskýpokoj rozsáhlé řady POINT obsahuje kompletní základní vybavení profunkční a zároveň útulný pokoj....

Čtyřdílný dětskýpokoj rozsáhlé řady POINT obsahuje kompletní základní vybavení profunkční a zároveň útulný pokoj. Dětská postýlka s integrovaným úložnýmprostorem, stůl s extra úložným prostorem pro výukový materiál, šatník aregál – to vše je přizpůsobeno potřebám mladých lidí a dětí. Všechnytyto kusy nábytku spojuje příjemný design v alpské bílé.     Do mládežnického pokoje POINT patří postel s ležicí plochou přibližně 90 x 200 cm. Jako speciální doplněk a ještě více úložné

Unikátní a žádaný produkt Pokoj Pro Mládež Point máte možnost sehnat rovnou tu na webu v populární kategorii kompletní pokoje pro děti! Mrkněte na ještě další výrobky ve zmíněné kategorii za super cenu. Mezi zákazníky oblíbená značka Möbelix pro své zákazníky poskytuje skvělé produkty. U nás vám nabízíme více, máme v nabídce ovšem další skvělé produkty značky Möbelix. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a žádaný kus Pokoj Pro Mládež Point od známého dodavatele Möbelix pohodlně pořídíte právě za výhodné peníze. Akční ceny již od 14 899 Kč.
Další nábytek z kategorie Kompletní pokoje pro děti