Nástavec Na Skříň Aalen-Extra

Máte už doma skříň AALEN a stále hodně prostoru od stropu? Doplňková nasazovací skříň je ideální k vyplnění tohoto místa... více informací »
Nástavec Na Skříň Aalen-Extra
Značka: Möbelix
3 199 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Máte už doma skříň AALEN a stále hodně prostoru od stropu? Doplňková nasazovací skříň je ideální k vyplnění tohoto místa...

Máte už doma skříň AALEN a stále hodně prostoru od stropu? Doplňková nasazovací skříň je ideální k vyplnění tohoto místa a navíc prakticky řeší problémy s úložným prostorem! Skříňka v dekorech alpská bílá a dub Wotan má rozměry 181 x 39 x 54 cm (Š / V / H) a je vybavena 4 dveřmi. Upozornění: Horní deska je bez povrchové úpravy, není olaminovaná. Poznámka: Certifikovaný německý výrobek.
Hodně povedený výrobek jde koupit nyní tady u nás v kategorii nástavce na skříně! Nyní získáte kvalitní produkty ze zmíněné kategorie z pohodlí domova! Tento výrobce Möbelix má k dispozici vynikající produkty Vždyť to vidíte sami.

Tento oblíbený výrobek Nástavec Na Skříň Aalen-Extra od skvělého a známého výrobce Möbelix máte možnost koupit bezpečně online skutečně levně! Nabídky od 3 199 Kč.