Skříň S Posuvnými Dveřmi Imperial

Elegantní šatní skříň v moderním dekoru alpská bílá disponuje třemi posuvnými dveřmi s velkým zrcadlem uprostřed.... více informací »
Skříň S Posuvnými Dveřmi
Značka: Möbelix
17 999 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Elegantní šatní skříň v moderním dekoru alpská bílá disponuje třemi posuvnými dveřmi s velkým zrcadlem uprostřed....

Elegantní šatní skříň v moderním dekoru alpská bílá disponuje třemi posuvnými dveřmi s velkým zrcadlem uprostřed. Vnitřní vybavení nabízí až 6 polic a 3 šatní tyče, které vám poskytují dostatek prostoru na úschovu vašich věcí. S rozměry 280 x 223 x 65 cm (Š/V/H) se nemusíte starat o nedostatek místa! Upozornění: Horní deska skříně je bez povrchové úpravy, není olaminovaná.
Designový produkt Skříň S Posuvnými Dveřmi Imperial můžete dostat snadno tu umístěný v rubrice šatní skříně s posuvnými dvěřmi. Pořiďte si parádní produkty z této oblíbené sekce za výborné peníze. V očích zákazníků populární výrobce Möbelix má k dispozici vysoce kvalitní zboží. Přesvědčte se sami! To ale není vše, náš sortiment je široký! Prozkoumejte u nás také další kvalitní zboží od výrobce Möbelix. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Zlevněný produkt Skříň S Posuvnými Dveřmi Imperial od populárního výrobce Möbelix snadno můžete získat tady a teď za příznivou cenu. Nyní pořídíte za 17 999 Kč.