Šatní Skříň Se Zrcadlem Imperial, Dub / Bílá

Tato krásně zbarvená šatní skříň v kombinaci dekorů dub San Remo a bílá bude majestátním nábytkem v každé ložnici.... více informací »
Šatní Skříň Se Zrcadlem Imperial
Značka: Möbelix
13 990 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Tato krásně zbarvená šatní skříň v kombinaci dekorů dub San Remo a bílá bude majestátním nábytkem v každé ložnici....

Tato krásně zbarvená šatní skříň v kombinaci dekorů dub San Remo a bílá bude majestátním nábytkem v každé ložnici. Velké zrcadlo, tři posuvné dveře, nenápadné lištové úchyty a rozměry 280 x 233 x 65 cm (Š / V / H) jsou jen zlomkem její předností. Za posuvnými dveřmi se nachází velkorysý prostor k uskladnění oblečení nebo jiných věcí. 3 šatní tyče na ramínka a 6 polic jsou toho důkazem. Získejte útulnost v příbytku s touto skříní! Z hlediska materiálů a zpracování byla do tohoto nábytku umístěna nejvyšší kvalita, čehož jsou důkazem ekoznačka „Blue Angel“, štítky „Made in Germany“, „Modré M“ a „Alliance for Quality“. K této skříni je možné dokoupit dal&s
Povedený produkt Šatní Skříň Se Zrcadlem Imperial, Dub / Bílá máte možnost najít prostě tady na stránkách v oblíbené sekci šatní skříně s posuvnými dvěřmi. Připravili jsme pro vás parádní zboží z této populární kategorie za výprodejovou cenu! Přední značka Möbelix vám představuje top zboží. Nakupujte výhoděn u nás.

Tento kvalitní a levný produkt Šatní Skříň Se Zrcadlem Imperial, Dub / Bílá od značky se skvělou pověstí Möbelix snadno získáte v naší aktuální nabídce za příznivou cenu. Cenově vychází na 13 990 Kč.