Šatní Skříň Lemgo

Trendová barva alpská bílá je ideální pro ložnicový nábytek, protože navozuje jasnou a elegantní atmosféru. Pětidveřová... více informací »
Šatní Skříň Lemgo
Značka: Möbelix
8 499 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Trendová barva alpská bílá je ideální pro ložnicový nábytek, protože navozuje jasnou a elegantní atmosféru. Pětidveřová...

Trendová barva alpská bílá je ideální pro ložnicový nábytek, protože navozuje jasnou a elegantní atmosféru. Pětidveřová šatní skříň LEMGO je toho důkazem. Za každými dveřmi se nachází jedna libovolně nastavitelná police a jedna šatní tyč. To znamená, že skříň poskytuje dostatek prostoru pro všechny druhy oděvů. Jednoduchý tvar, funkčnost a její všestranný vzhled díky alpské bílé barvě zaručuje ideální kombinovatelnost s ostatním nábytkem a celkovým stylem bydlení. Přesvědčte se sami o výhodách, které nabízí tato skříň! 
Velmi oblíbený produkt Šatní Skříň Lemgo seženete bezprostředně u nás v oblíbené kategorii šatní skříně s otočnými dveřmi! Nyní si můžete koupit podobné produkty z této známé sekce za mimořádně nízkou cenu. To však není vše, náš sortiment je ale široký! Podívejte se taky na další produkty od dodavatele Möbelix. Najdete je níže na této stránce. Populární výrobce Möbelix vyrábí vysoce kvalitní výrobky.

Povedený výrobek Šatní Skříň Lemgo od známého dodavatele Möbelix snadno můžete sehnat zrovna extra se slevou! Cenově vychází na 8 499 Kč.