Šatní Skříň Karo

Šatní skříň CASE v imitaci dubu Sonoma zaujme kompaktním tvarem a spoustou praktických úložných možností na zavěšení,... více informací »
Šatní Skříň Karo
Značka: Möbelix
3 499 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Šatní skříň CASE v imitaci dubu Sonoma zaujme kompaktním tvarem a spoustou praktických úložných možností na zavěšení,...

Šatní skříň CASE v imitaci dubu Sonoma zaujme kompaktním tvarem a spoustou praktických úložných možností na zavěšení, postavení i položení. Velkou skříň o rozměrech cca 91 x 197 x 54 cm (Š x V x H) lze v interiéru využít různými způsoby. Disponuje 1 šatní tyčí a 2 nastavitelnými policemi. Nabízí prostor pro oblečení a mnoho dalšího.  Horní deska skříně je bez povrchové úpravy, není laminovaná.
Výjimečný a žádaný výrobek Šatní Skříň Karo lze nakoupit ještě tady na našich stránkách v populární kategorii šatní skříně s otočnými dveřmi! Nyní můžete najít unikátní produkty ve zmíněné kategorii na pár kliknutí. Významná značka Möbelix pro své zákazníky dodává skvělé produkty

Žádaný výrobek Šatní Skříň Karo od naší známé značky Möbelix máte možnost najít nyní za příznivou cenu! Akční ceny od 3 499 Kč.