Nástavec Na Skříň Karo

Tento nástavec na skříň, který je v provedení dekoru dub Sonoma, je ideálním řešením pro více místa na uskladnění obleční... více informací »
Nástavec Na Skříň Karo
Značka: Möbelix
2 199 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Tento nástavec na skříň, který je v provedení dekoru dub Sonoma, je ideálním řešením pro více místa na uskladnění obleční...

Tento nástavec na skříň, který je v provedení dekoru dub Sonoma, je ideálním řešením pro více místa na uskladnění obleční a jiných věcí v ložnici nebo předsíni. Rozměry skříňky jsou přibližně 91 x 39 x 54 cm (Š/V/H) a je vybavena 2 dveřmi.Horní deska je bez povrchové úpravy, není olaminovaná.Žádaný produkt máte možnost koupit aktuálně na stránkách zařazený v rubrice nástavce na skříně. Nyní získáte unikátní produkty z této rubriky za super cenu! Náš sortiment je široký, u nás v nabídce najdete další kvalitní zboží značky Möbelix. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento výjimečný produkt Nástavec Na Skříň Karo od odblíbeného výrobce Möbelix jednoduše najdete tady za nejnižší cenu! Akční ceny od 2 199 Kč.