Nástavec Na Šatní Skříň Ke 4-Dv. Skříni Celle

S touto praktickou horní skříňkou lze vaši 4dveřovou šatní skříň CELLE snadno rozšířit o dvě přihrádky se čtyřmi... více informací »
Nástavec Na Šatní Skříň Ke 4-Dv. Skříni
Značka: Möbelix
3 999 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
S touto praktickou horní skříňkou lze vaši 4dveřovou šatní skříň CELLE snadno rozšířit o dvě přihrádky se čtyřmi...

S touto praktickou horní skříňkou lze vaši 4dveřovou šatní skříň CELLE snadno rozšířit o dvě přihrádky se čtyřmi dveřmi, takže skříň dosáhne celkové výšky cca 237 cm. Jde o jednoduchý způsob, jak získat další úložný prostor a využít stávající prostor v místnosti. Horní skříňka o rozměrech kolem 181 x 40 x 54 cm (Š x V x H) má stejně jako šatní skříň boky v matně bílé barvě, čela zaujmou bílou ve vysokém lesku a úchytkami v barvě hliníku. S touto funkční 4dveřovou horní skříňkou můžete optimálně využít výšku místnosti! Tento skvělý produkt Nástavec Na Šatní Skříň Ke 4-Dv. Skříni Celle je k sehnání snadno na stránkách v sekci nástavce na skříně! Prozkoumejte zcela nové produkty z této kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu. To není vše, u nás nabízíme více. Prozkoumejte u nás také více kousků značky Möbelix. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Hodně povedený produkt Nástavec Na Šatní Skříň Ke 4-Dv. Skříni Celle od známého předního výrobce Möbelix můžete sehnat momentálně na webu extra výhodně! Právě teď za cenu 3 999 Kč.