Nástavec Na Šatní Skříň Ke 3-Dv. Skříni Celle

S touto praktickou horní skříňkou lze vaši 3dveřovou šatní skříň CELLE snadno rozšířit o dvě přihrádky se třemi dveřmi,... více informací »
Nástavec Na Šatní Skříň
Značka: Möbelix
3 199 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
S touto praktickou horní skříňkou lze vaši 3dveřovou šatní skříň CELLE snadno rozšířit o dvě přihrádky se třemi dveřmi,...

S touto praktickou horní skříňkou lze vaši 3dveřovou šatní skříň CELLE snadno rozšířit o dvě přihrádky se třemi dveřmi, takže skříň dosáhne celkové výšky cca 237 cm. Jde o jednoduchý způsob, jak získat další úložný prostor a využít stávající prostor v místnosti. Horní skříňka o rozměrech kolem 136 x 40 x 54 cm (Š x V x H) má stejně jako šatní skříň boky v matně bílé barvě, čela zaujmou bílou ve vysokém lesku a úchytkami v barvě hliníku. S touto funkční 3dveřovou horní skříňkou můžete optimálně využít výšku místnosti!Tento vynikající výrobek Nástavec Na Šatní Skříň Ke je dostupný prostě tady na stránkách ve známé rubrice nástavce na skříně! Prozkoumejte unikátní produkty z této oblíbené rubriky za výprodejovou cenu. Známý dodavatel Möbelix má ve stále nabídkce prvotřídní sortiment. Podívejte se sami.

Tento exkluzivní produkt Nástavec Na Šatní Skříň Ke 3-Dv. Skříni Celle od známého dodavatele Möbelix pohodlně seženete aktuálně na našich stránkách téměř zdarma! Aktuálně za 3 199 Kč.