Nástavec Na Šatní Skříň Ke 2-Dv. Skříni Celle

Touto praktickou horní skříňkou snadno doplníte svou 2dveřovou šatní skříň CELLE o přihrádku se 2 dvířky, takže skříň... více informací »
Nástavec Na Šatní Skříň
Značka: Möbelix
2 599 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Touto praktickou horní skříňkou snadno doplníte svou 2dveřovou šatní skříň CELLE o přihrádku se 2 dvířky, takže skříň...

Touto praktickou horní skříňkou snadno doplníte svou 2dveřovou šatní skříň CELLE o přihrádku se 2 dvířky, takže skříň dosáhne celkové výšky cca 237 cm. Jde o jednoduchý způsob, jak získat další úložný prostor a využít stávající prostor v místnosti. Horní skříňka o rozměrech kolem 91 x 40 x 54 cm (Š x V x H) má stejně jako šatní skříň boky v alpské bílé, čela zaujmou bílou ve vysokém lesku a úchytkami v barvě hliníku. S touto funkční 2dveřovou horní skříňkou můžete optimálně využít výšku místnosti! Kvalitní a žádaný produkt lze koupit rovněž na stránkách umístěný v kategorii nástavce na skříně! Vyberte si skvělé produkty ve zmiňované sekci za outletovou cenu!

Unikátní a žádaný výrobek Nástavec Na Šatní Skříň Ke 2-Dv. Skříni Celle od této skvělé značky Möbelix jednoduše najdete v naší internetové nabídce ve výhodné akci. Nyní zakoupíte za 2 599 Kč.