Rozkládací Pohovka Roma

Tato rozkládací pohovka od značky OMBRA, o rozměrech přibližně 179 x 84 x 97 cm (Š / V / H), je vyrobena v moderní šedé barvě.... více informací »
Rozkládací Pohovka Roma
Značka: Möbelix
6 299 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Tato rozkládací pohovka od značky OMBRA, o rozměrech přibližně 179 x 84 x 97 cm (Š / V / H), je vyrobena v moderní šedé barvě....

Tato rozkládací pohovka od značky OMBRA, o rozměrech přibližně 179 x 84 x 97 cm (Š / V / H), je vyrobena v moderní šedé barvě. Vše do sebe výborně zapadá: Rovné tvary, potah ze šedé tkaniny, prošívaný povrch a kónicky tvarované nohy z lesklé nerezavějící oceli vedou k jedinečnému vzhledu, který se přizpůsobí každému prostředí. Pohovka nabízí tři místa k sezení se šířkou 179 cm, a po rozložení se změní na pohodlnou postel s lehací plochou 179 x 114 cm. Ideální pro hosty! Optimální pohodlí při ležení zajišťuje pěnová výplň. Pohovka vydrží maximální zatížení kolem 300 kg, a vlasntní také certifikační značku REACH. Nenechte si ujít tento designový, praktický a levný produkt!
Zajímavý výrobek Rozkládací Pohovka Roma jde získat také na našem webu v oblíbené rubrice rozkládací pohovky a sedačky! Nyní najdete ještě jiné produkty ve zmiňované kategorii za skvělou cenu!

Velmi oblíbený produkt Rozkládací Pohovka Roma od přední značky Möbelix snadno můžete získat právě teď u nás ve výprodejové akci. Teď za akční cenu 6 299 Kč.