Boxspring Postel Torino, 180×200 Cm, Šedá

Boxspring postel TORINO boduje již na první pohled svým robustním vzhledem, který působí velmi domácky a útulně. Látkový potah... více informací »
Boxspring Postel Torino
Značka: Möbelix
22 999 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Boxspring postel TORINO boduje již na první pohled svým robustním vzhledem, který působí velmi domácky a útulně. Látkový potah...

Boxspring postel TORINO boduje již na první pohled svým robustním vzhledem, který působí velmi domácky a útulně. Látkový potah šedé barvy ve vaší ložnici skvěle upoutá, a harmonicky k němu ladí vysoké čelo s integrovanými polštáři a hranaté, dřevěné nožičky. Tuto postel tvoří boxy s bonell pružinami, 2 matrace s taštičkovými pružinami a vrchní ochranná matrace s jádrem ze studené pěny. Spolu zajišťují optimální komfort ležení. S celkovými rozměry přibližně 204 x 118 x 215 cm (Š/V/H), plochou lůžka cca 180 x 200 cm a komfortní výškou ležení cca 61 cm přesvědčí vizuálně i funkčně. Vychutnejte si s touto skvělou postelí klidné noci! Upozornění: Toto zboží se nenachází v našich prodejnách. Objednat si jej můžete pouze přes e-shop Möbelix.  

Tento velmi oblíbený produkt Boxspring Postel Torino, 180×200 máte možnost najít jednoduše u nás v kategorii americké postele. Nyní můžete koupit další produkty ve zmíněné rubrice za rozumné peníze. Dodavatel Möbelix vás a vaše blízké obohatí o top zboží.

Tento velmi oblíbený kus Boxspring Postel Torino, 180x200 Cm, Šedá od dodavatele se skvělou pověstí Möbelix k dostání momentálně za výhodné peníze. Produkt koupíte teď u nás za 22 999 Kč.