Postel Boxspring Šedé Barvy Jerry, 180×200

Spánek v luxusu - tato atraktivní boxspring postel s elegantním potahem ze šedé látky se stane skvělým doplňkem vaší ložnice.... více informací »
Postel Boxspring Šedé Barvy
Značka: Möbelix
29 999 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Spánek v luxusu - tato atraktivní boxspring postel s elegantním potahem ze šedé látky se stane skvělým doplňkem vaší ložnice....

Spánek v luxusu – tato atraktivní boxspring postel s elegantním potahem ze šedé látky se stane skvělým doplňkem vaší ložnice. Rovná a měkká čalouněná čelní deska poskytuje další měkké pohodlí, kuželové nožičky vyrobeny z olšového dřeva harmonicky zapadají do celkového obrazu. Pevnou základnu tvoří přibližně 28 cm vysoký box s bonellovými pružinami, ve kterém se nacházejí dva, asi 90 x 200 cm (Š x V) velké 7 zónové matrace s jádrem s taštičkovými pružinami a středním stupněm tvrdosti H2 pro ideální pohodlí při spánku. Matrace jsou pokryty ochranným topperem se studeným pěnovým jádrem a výškou asi 6 cm.  

Hodně prodávaný produkt Postel Boxspring Šedé Barvy Jerry, 180x200 od značky s tradicí a dobrou pověstí Möbelix jednoduše najdete tady nyní za rozumné peníze. Ve skvělé akci za 29 999 Kč.