Čalouněná Boxspring Postel Greta, Tmavě Šedá, 180×200

Jednoduchá elegance, to charakterizuje tato postel. Decentní potah v tmavě šedé barvě umožňuje tomuto nábytku lehkou kombinaci s... více informací »
Čalouněná Boxspring Postel Greta
Značka: Möbelix
31 990 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Jednoduchá elegance, to charakterizuje tato postel. Decentní potah v tmavě šedé barvě umožňuje tomuto nábytku lehkou kombinaci s...

Jednoduchá elegance, to charakterizuje tato postel. Decentní potah v tmavě šedé barvě umožňuje tomuto nábytku lehkou kombinaci s mnoha styly nábytku a interiérů. Rozsáhlá postel s rozměrem přibližně 213 x 184 x 106 cm (H/Š/V) s plochou lůžka přibližně 180 x 200 cm nabízí dostatek prostoru a obzvláště útulné místo pro spaní. Přibližně 39 cm vysoký box s bonellovým pružinovým jádrem s tvrdostí H2 tvoří pevnou základnu, asi 15 cm vysoký matrac s bonellovým pružinovým jádrem a také topper s pěnovým jádrem poskytují ideální komfort pro spaní. Navíc disponuje integrovaným úložným prostorem pro polštáře, deky a jiné lůžkoviny. Dopřejte si skvělé spaní pro váš domov! Upozornění: Tato postel je dostupná pouze na objednávku. Není vystavena na našich prodejnách, lze ji objednat pouze ONLINE v našem e-shopu nebo na kterékoliv pobočce. Proto se počítá s delší dodací lhůtou, jako při skladovém zboží. Maximální zatížení 180 kg. Postel se dodává bez lůžkovin a dekorací.
Kvalitní a levný produkt Čalouněná Boxspring Postel Greta, Tmavě pořídíte rovněž na našich stránkách zařazený v rubrice americké postele! Podívejte se na kvalitní kousky z této známé kategorie za mimořádně nízkou cenu!

Hodně žádaný produkt Čalouněná Boxspring Postel Greta, Tmavě Šedá, 180x200 od přední značky Möbelix můžete koupit ještě dnes za super peníze! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 31 990 Kč.