Sedací Vak Verona Modrá

Seďte a relaxujte s tímto skvělým sedacím pytlem! Sedací vak, s rozměrem cca 90 x 105 x 90 cm (Š x V x H), se díky decentnímu... více informací »
Sedací Vak Verona Modrá
Značka: Möbelix
1 399 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Seďte a relaxujte s tímto skvělým sedacím pytlem! Sedací vak, s rozměrem cca 90 x 105 x 90 cm (Š x V x H), se díky decentnímu...

Seďte a relaxujte s tímto skvělým sedacím pytlem! Sedací vak, s rozměrem cca 90 x 105 x 90 cm (Š x V x H), se díky decentnímu potahu z mikrovlákna modré barvy v sametovém vzhledu hodí téměř ke každému stylu zařízení. Výplň s polystyrénovými kuličkami se ideálně přizpůsobí vašim konturám těla a nabídne vám příjemný komfort sezení. Můžete tak relaxovat při své oblíbené knize nebo si jen tak vychutnat útulné sezení. Upozornění: Toto zboží není vystavené ani dostupné skladem v kamenných prodejnách. Je možné jej získat na objednávku přes e-shop Möbelix, nebo na objednávku v našich prodejnách.
Tento diskontní produkt Sedací Vak Verona Modrá získáte právě teď na webu v sekci sedací vaky. Pořiďte si ještě další produkty z této kategorie za nejlepší ceny. U nás toho najdete mnohem více, mrkněte také na další vybrané produkty značky Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento výjimečný kousek Sedací Vak Verona Modrá od přední značky Möbelix pohodlně seženete u nás téměř zdarma! Nyní můžete mít za 1 399 Kč.