Sedací Pytel Cortona Černá

Tento trendy sedací pytel vás zve, abyste se pohodlně usadili a užívali si relax, ať už sledujete televizi nebo čtete svou... více informací »
Sedací Pytel Cortona Černá
Značka: Möbelix
1 699 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Tento trendy sedací pytel vás zve, abyste se pohodlně usadili a užívali si relax, ať už sledujete televizi nebo čtete svou...

Tento trendy sedací pytel vás zve, abyste se pohodlně usadili a užívali si relax, ať už sledujete televizi nebo čtete svou oblíbenou knihu. Sedací vak s odolným nylonovým potahem v černé barvě se díky kuličkové výplni z polystyrenu dokonale přizpůsobí vašim konturám těla. S velikostí cca 60 x 100 x 60 cm (Š x V x H) je sedací vak vhodný pro děti i dospělé. Praktická kapsa na boku nabízí místo pro všechny druhy užitečných věcí. Takže vždy máte po ruce nápoj, dálkové ovládání nebo mobilní telefon. Upozornění: Toto zboží není vystavené ani dostupné skladem v kamenných prodejnách. Je možné jej získat na objednávku přes e-shop Möbelix, nebo na objednávku v našich prodejnách.

Diskontní produkt Sedací Pytel Cortona Černá od odblíbeného výrobce Möbelix pohodlně získáte online trvale výhodně. Nyní pořídíte od 1 699 Kč.