Regál Merlin

Regál MERLIN upoutá svou barevnou kombinací antracit a smrk. Šest otevřených přihrádek se třemi přihrádkami, které lze zavřít... více informací »
Regál Merlin
Značka: Möbelix
5 299 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Regál MERLIN upoutá svou barevnou kombinací antracit a smrk. Šest otevřených přihrádek se třemi přihrádkami, které lze zavřít...

Regál MERLIN upoutá svou barevnou kombinací antracit a smrk. Šest otevřených přihrádek se třemi přihrádkami, které lze zavřít dvířky, tvoří vzrušující kombinaci, díky které se budete chtít podívat dvakrát. Různé dveřní závěsy – dvoje dveře jsou panty vlevo, jedny dveře jsou panty vpravo – poskytují originální vizuální efekt. Zarážka dveří je vyměnitelná. Úchytky v přírodních barvách umožňují snadné otevírání a zavírání. S rozměry cca 122,5 x 126 x 38 cm (Š x V x H) nabízí regál dostatek prostoru. Šest nenastavitelných polic poskytuje dostatečnou flexibilitu pro správné uložení předmětů a dekorativního materiálu. Police je široká cca 38 cm a každá je zatížitelná cca 3 kg. Celkově unese 43 kg. Korpus vyrobený v dekoru dřeva slibuje dlouhou životnost a snadnou péči. Nohy regálu ve stříbrné barvě harmonicky ladí se zbytkem barevného schématu a poskytují optimální stabilitu. < Oblíbený produkt Regál Merlin jde pořídit v pohodě tady na webu v populární kategorii regály. Nyní pořídíte ještě ostatní produkty z této známé sekce v bezva akci! Věhlasný dodavatel Möbelix pro své zákazníky poskytuje vysoce kvalitní zboží. Udělejte si radost!

Zcela unikátní produkt Regál Merlin od našeho předního výrobce Möbelix jednoduše seženete ještě dnes opravdu výhodně. V současnosti pořídíte za cenu 5 299 Kč.