Postel S Úložným Prostorem Pierre 90×200 Cm

Postel PIERRE v bílé barvě a dubovém dekoru Sonoma je kompaktní kus nábytku s mnoha doplňky, který se vejde do každého dětského... více informací »
Postel S Úložným Prostorem
Značka: Möbelix
7 499 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Postel PIERRE v bílé barvě a dubovém dekoru Sonoma je kompaktní kus nábytku s mnoha doplňky, který se vejde do každého dětského...

Postel PIERRE v bílé barvě a dubovém dekoru Sonoma je kompaktní kus nábytku s mnoha doplňky, který se vejde do každého dětského pokoje.   Velká postel, s rozměry 204 x 107 x 120 cm (Š / V / H), je vybavena psacím stolem a úložnými prostory, a je ideální pro prvňáčky a děti základních škol. Pracovní stůl (Š x V x H přibližně 115 x 66 x 75 cm) má namontované praktické kolečka, takže jej lze snadno zasunout pod postel a v případě potřeby zase vytáhnout. Otevřené složky nabízejí dostatek prostoru pro knihy, obrázky, hračky a ruční práce. Samotný žebřík slouží i jako dodatečný úložný prostor díky hlubokým schodům a 1 zásuvce. Plocha lůžka postele je p
Akční produkt Postel S Úložným Prostorem Pierre 90×200 Cm pořídíte právě nyní na našem webu v sekci dětské postele. Nyní si můžete koupit akční výrobky z této populární rubriky za akční cenu. Možná ale hledáte něco jiného, u nás toho najdete mnohem více! Máme v nabídce další vybrané kousky od výrobce Möbelix. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární výrobce Möbelix má k dispozici vysoce kvalitní produkty.

Tento žádaný kousek Postel S Úložným Prostorem Pierre 90x200 Cm od předního výrobce Möbelix snadno můžete pořídit zrovna dneska za báječnou cenu. Výhodně za cenu 7 499 Kč.