Stojací Regál Star

Série STAR vám nabízí širokou škálu nábytku pro zařizování pokoje vašich dětí nebo teenagerů. Nezáleží na tom, zda... více informací »
Stojací Regál Star
Značka: Möbelix
2 299 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Série STAR vám nabízí širokou škálu nábytku pro zařizování pokoje vašich dětí nebo teenagerů. Nezáleží na tom, zda...

Série STAR vám nabízí širokou škálu nábytku pro zařizování pokoje vašich dětí nebo teenagerů. Nezáleží na tom, zda hledáte dětskou postýlku, psací stůl nebo patrovou postel – zde najdete ty správné doplňky, od komod přes postele až po šatní skříně, pro vytvoření harmonicky sladěného interiéru. Samostatně stojící regál STAR v šedobílém provedení zaujme přehledným členěním. Nabízí vám 3 police a 2 zásuvky v šik betonovém dekoru. Vybrané suvenýry, obrazové rámy nebo rostliny nacházejí atraktivní místo ve 4 otevřených přihrádkách a přispívají k pohodové atmosféře. Méně dekorativní předměty každodenní potřeby zmizí v praktických zásuvkách a jsou v případě potřeby okamžitě po ruce. S tímto velkým regálem o rozměrech cca 48 x 191 x 33,2 cm (Š x V x H) bude pokoj vašich nejmilejších působit útulně a uklizeně.

Diskontní výrobek Stojací Regál Star s osvědčenou značkou Möbelix můžete pořídit již dnes za výhodnou cenu. Aktuálně stojí u nás 2 299 Kč.