Skříň S Otočnými Dveřmi Moon 138cm

Prostorná skříň MOON je prezentována v chladném barevném schématu a v neformálním moderním stylu. Šatník s otočnými dveřmi... více informací »
Skříň S Otočnými Dveřmi
Značka: Möbelix
8 899 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Prostorná skříň MOON je prezentována v chladném barevném schématu a v neformálním moderním stylu. Šatník s otočnými dveřmi...

Prostorná skříň MOON je prezentována v chladném barevném schématu a v neformálním moderním stylu. Šatník s otočnými dveřmi má hnědo-šedé tělo a bílou přední část s moderními antracitovými úchytkami. Je skutečným úložným a prostorovým zázrakem o rozměrech přibližně 138 x 201 x 57 cm (Š / V / H).    Na dvou tyčích na šaty a tří vnitřních policích je dostatek prostoru pro oděvy. Dekorace, menší př

Velmi oblíbený produkt Skříň S Otočnými Dveřmi Moon 138cm máte možnost nakoupit bez obtíží tady na našich stránkách v oblíbené rubrice dětské skříně. Připravili jsme vyjímečné produkty z této sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu. Populární výrobce Möbelix pro své zákazníky poskytuje vynikající produkty. Vždyť to vidíte sami. To ovšem není všechno, náš sortiment je ale široký. Mrkněte na více kousků od značky Möbelix. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a levný produkt Skříň S Otočnými Dveřmi Moon 138cm od kvalitní značky Möbelix najdete v naší online nabídce za rozumné peníze. Nabídky od 8 899 Kč.