Psací Stůl Star

Psací stůl STAR v bílé barvě kombinuje kompaktní velikost s přiměřeným prostorem. Na cca 18 mm silnou desku stolu snadno... více informací »
Psací Stůl Star
Značka: Möbelix
2 999 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Psací stůl STAR v bílé barvě kombinuje kompaktní velikost s přiměřeným prostorem. Na cca 18 mm silnou desku stolu snadno...

Psací stůl STAR v bílé barvě kombinuje kompaktní velikost s přiměřeným prostorem. Na cca 18 mm silnou desku stolu snadno umístíte obrazovku počítače s podložkou pod myš a klávesnicí. Různé kancelářské doplňky, jako jsou poznámkové bloky, pera a kapesní kalkulačky, jsou snadno dostupné v praktické zásuvce. Pod sebou máte otočná dvířka se dvěma přihrádkami – dostatek místa pro papírové zásoby, knihy nebo tašky.  Psací stůl STAR – ideální řešení pro vaši pracovnu i dětský pokoj!    Tento diskontní produkt Psací Stůl Star jde koupit bez problémů tady na webu v oblíbené kategorii psací stoly! Nyní si můžete pořídit ještě další produkty ve zmíněné rubrice za nejlepší ceny! Možná hledáte něco jiného, u nás vám nabídneme víc. Máme v nabídce také další skvělé zboží od dodavatele Möbelix. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce Möbelix má velmi kvalitní produkty. A to je teprve začátek!

Tento výjimečný kus Psací Stůl Star od známé kvalitní značky Möbelix můžete získat na našich stránkách nyní napořád výhodně! Ceny již od 2 999 Kč.