Přebalovací Komoda Star

S přebalovacím pultem STAR v bílé barvě je přebalování hotové během chvilky. Prostorný přebalovací pult je díky velikosti cca... více informací »
Přebalovací Komoda Star
Značka: Möbelix
3 999 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
S přebalovacím pultem STAR v bílé barvě je přebalování hotové během chvilky. Prostorný přebalovací pult je díky velikosti cca...

S přebalovacím pultem STAR v bílé barvě je přebalování hotové během chvilky. Prostorný přebalovací pult je díky velikosti cca 89 x 100,9 x 78 cm (Š x V x H) v ideální výšce, aby pečování o miminko nebylo náročné pro vaše záda. K omezení integrovaného přebalovacího nástavce slouží dřevěná lišta se zaoblenými hranami. Samotná komoda má 2 otočná dvířka, 2 zásuvky a 4 police, do kterých se toho vejde opravdu hodně. V jedné ze dvou zásuvek můžete mít po ruce různé pečující produkty na ochranu dětské pokožky – a zároveň mimo dosah dětských tápajících rukou. Vaše zásoba plen může být ideálně uložena za dvěma dvířky. Do 3 otevřených přihrádek lze uložit dekorativní nebo jiné důležité předměty.

Neodolatelný produkt Přebalovací Komoda Star od přední značky Möbelix lze pořídit v aktuální nabídce za parádní cenu! Nabídky od 3 999 Kč.