Skříň Na Nářadí Moby

Praktická plastová skříň na nářadí ať už do garáže, sklepy nebo zahradního domku. Oceníte snadnou údržbu- stačí otřít... více informací »
Skříň Na Nářadí Moby
Značka: Möbelix
4 099 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Praktická plastová skříň na nářadí ať už do garáže, sklepy nebo zahradního domku. Oceníte snadnou údržbu- stačí otřít...

Praktická plastová skříň na nářadí ať už do garáže, sklepy nebo zahradního domku. Oceníte snadnou údržbu- stačí otřít vlhkým hadříkem, praktickosť- zavřete dveře popřípadě zamknete a nikdo neuvidí nepořádek. Skříňka disponuje 2 dveřmi se 4 výškově nastavitelnými policemi, nosnost police je 30kg. V balení obdržíte pár zelených a pár šedých úchytek, tak si můžete zvolit svůj vlastní design.Dveře si můžete uzamknout zámkem, ten není však součástí balení a musíte si ho dokoupit extra.Takto nikdy neztratíte přehled a budete mít uspořádané nářadí a nástroje.

Zlevněný produkt Skříň Na Nářadí Moby máte možnost nakoupit přímo tady na stránkách ve známé rubrice nářadí! Najděte si unikátní produkty ze zmíněné sekce v bezva akci! Tento výrobce Möbelix pro své zákazníky poskytuje skvělý sortiment Můžete se sami přesvědčit u nás na webu. Máme toho více, prozkoumejte u nás taky více produktů značky Möbelix. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento unikátní produkt Skříň Na Nářadí Moby od populárního výrobce Möbelix jednoduše můžete najít tady a teď výhodně! Levně za cenu 4 099 Kč.