Skříň Na Nářadí Jolly Vysoká

Praktická plastová skříň na nářadí ať už do garáže, sklepu nebo zahradního domku. Oceníte snadnou údržbu- stačí otřít... více informací »
Skříň Na Nářadí Jolly
Značka: Möbelix
1 499 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Praktická plastová skříň na nářadí ať už do garáže, sklepu nebo zahradního domku. Oceníte snadnou údržbu- stačí otřít...

Praktická plastová skříň na nářadí ať už do garáže, sklepu nebo zahradního domku. Oceníte snadnou údržbu- stačí otřít vlhkým hadříkem, praktickosť- zavřete dveře popřípadě zamknete a nikdo neuvidí nepořádek. Skříň disponuje 2 dveřmi s 3 výškově nastavitelnými policemi, nosnost každé police je 15kg.Dveře si můžete uzamknout zámkem, ten není však součástí balení a musíte si ho dokoupit extra.Takle nikdy neztratíte přehled a budete mít uspořádané nářadí a nástroje.
Kvalitní a levný produkt Skříň Na Nářadí Jolly máte možnost nakoupit již dnes tady na webu umístěný v rubrice nářadí! Nyní koupíte jiné výrobky z této populární kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu. Oblíbený dodavatel Möbelix pro své zákazníky dodává vysoce kvalitní výrobky.

Zcela unikátní produkt Skříň Na Nářadí Jolly Vysoká od značky Möbelix máte možnost dostat právě teď v nabídce v akci. Ve skvělé akci za 1 499 Kč.