Dřezová Baterie Supra

Páková baterie se vyznačuje následujícími znaky: snímatelná, dvounásobně posuvná sprcha na nádobí, keramické těsnění,... více informací »
Dřezová Baterie Supra
Značka: Möbelix
999 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Páková baterie se vyznačuje následujícími znaky: snímatelná, dvounásobně posuvná sprcha na nádobí, keramické těsnění,...

Páková baterie se vyznačuje následujícími znaky: snímatelná, dvounásobně posuvná sprcha na nádobí, keramické těsnění, kovová přípojka na hadici, nehlučná, vyměnitelná 40 mm vložka. Rychláa jednoduchá montáž. Vhodná i pro průtokové ohřívače vody.
Akční a ve slevě produkt lze zakoupit pohodlně tu na stránkách v oblíbené rubrice kuchyňské baterie. Nyní pořídíte kvalitní produkty z této populární rubriky za výhodnou cenu. To ovšem není všechno, u nás toho najdete mnohem více! Máme v nabídce ovšem další kvalitní kousky od značky Möbelix. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Velmi žádaný kousek Dřezová Baterie Supra od značky s dlouholetou historií Möbelix pohodlně dostanete právě teď za parádní cenu. V současnosti pořídíte za cenu 999 Kč.