Skříňka Na Spotřebiče Luisa Git60

Skříň na spotřebiče LUISA GIT60 od ONDEGA ve venkovském stylu dodá vaší kuchyni domáckou atmosféru. Velká skříň v bílé... více informací »
Skříňka Na Spotřebiče Luisa
Značka: Möbelix
6 799 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Skříň na spotřebiče LUISA GIT60 od ONDEGA ve venkovském stylu dodá vaší kuchyni domáckou atmosféru. Velká skříň v bílé...

Skříň na spotřebiče LUISA GIT60 od ONDEGA ve venkovském stylu dodá vaší kuchyni domáckou atmosféru. Velká skříň v bílé barvě o rozměrech cca 60 x 200 x 57 cm (Š x V x H) má troje bílá dvířka s přívětivým obložením. Moderní akcenty dodávají úchytky ve stříbrné barvě. Uvnitř jsou praktické police, které nabízí úložný prostor pro mnoho kuchyňských potřeb. Střední prostor je určený pro lednici dle vlastního výběru. Tiché zavírání je možné díky tlumení dveří a systému soft-close. Můžete se tak těšit z elegantního dřevěného nábytku po dlouhou dobu. Dveřní zarážku lze namontovat vpravo nebo vlevo. Pro harmonický vzhled je nejlepší kombinovat další nábytek ze série LUISA z naší nabídky. Tento velmi oblíbený produkt Skříňka Na Spotřebiče Luisa Git60 jde pořídit již dnes tady na našem webu v oblíbené kategorii skřínky pro spotřebiče a pracovní desky. Nyní můžete získat jiné produkty z naší rubriky v bezva akci!

Tento skvělý produkt Skříňka Na Spotřebiče Luisa Git60 od populárního výrobce Möbelix naleznete aktuálně na webu za extra cenu! Nabídka již od 6 799 Kč.