Rohová Spodní Skříňka Luisa Ue110

Rohová spodní skříňka LUISA UE110 ve venkovském stylu dodá vaší kuchyni obzvlášť domáckou atmosféru. Model o rozměru cca 110... více informací »
Rohová Spodní Skříňka Luisa
Značka: Möbelix
4 999 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Rohová spodní skříňka LUISA UE110 ve venkovském stylu dodá vaší kuchyni obzvlášť domáckou atmosféru. Model o rozměru cca 110...

Rohová spodní skříňka LUISA UE110 ve venkovském stylu dodá vaší kuchyni obzvlášť domáckou atmosféru. Model o rozměru cca 110 x 86 x 60 cm (Š x V x H) má bílá dvířka s přívětivým kazetovým vzhledem. Otevírá se úchytkou ve stříbrné barvě, které dodává nábytku moderní akcenty. Uvnitř skříňky je police o tloušťce cca 16 mm. To nabízí dostatek úložného prostoru pro vaše kuchyňské náčiní ve dvou přihrádkách. Tiché zavírání je možné díky tlumení dveří a systému soft-close. Můžete se tak těšit z elegantního dřevěného nábytku po dlouhou dobu. Plánovací hloubka je cca 110 x 60 cm. Dveřní zarážku lze namontovat vpravo nebo vlevo. Pro harmonický vzhled je nejlepší kombinovat další nábytek ze série LUISA z naší nabídky.
Hodně povedený produkt Rohová Spodní Skříňka Luisa jde nakoupit právě tady u nás v rubrice kuchyňské skřínky spodní. Nyní můžete najít zcela nové produkty z této kategorie za internetové ceny. Nebojte, máme toho více, podívejte se také na další skvělé kousky od výrobce Möbelix. Najdete je níže na této stránce.

Unikátní produkt Rohová Spodní Skříňka Luisa Ue110 od populární značky Möbelix snadno můžete najít právě napořád výhodně! Nyní za akční cenu 4 999 Kč.