Kuchyňská Spodní Skříňka Luisa Usk602a

Kuchyňská spodní skříňka LUISA USK602A ve venkovském stylu dodá vaší kuchyni útulnou atmosféru. Skříňka o rozměrech cca 60... více informací »
Kuchyňská Spodní Skříňka Luisa
Značka: Möbelix
4 799 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Kuchyňská spodní skříňka LUISA USK602A ve venkovském stylu dodá vaší kuchyni útulnou atmosféru. Skříňka o rozměrech cca 60...

Kuchyňská spodní skříňka LUISA USK602A ve venkovském stylu dodá vaší kuchyni útulnou atmosféru. Skříňka o rozměrech cca 60 x 86 x 60 cm (Š x V x H) má panel a dvě zásuvky s přívětivým kazetovým vzhledem. Úchytky ve stříbrné barvě dodávají moderní akcenty. Uvnitř skříňky je praktický úložný prostor pro vaše kuchyňské náčiní. Tiché zavírání je možné díky systému soft-close. Můžete se tak těšit z elegantního nábytku v dřevěném dekoru po dlouhou dobu. Pro harmonický vzhled je nejlepší kombinovat další nábytek ze série LUISA z naší nabídky.
Tento nejprodávanější výrobek Kuchyňská Spodní Skříňka Luisa Usk602a můžete sehnat lehce tady a teď na našem webu v populární sekci kuchyňské skřínky spodní. Nyní koupíte ostatní zboží ze zmíněné sekce za extra cenu. Věhlasný dodavatel Möbelix vám poskytuje top výrobky Však to vidíte sami! U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce další vybrané kousky značky Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento akční kousek Kuchyňská Spodní Skříňka Luisa Usk602a od skvělé a známé značky Möbelix jde získat zrovna v akci! Produkt koupíte teď u nás za 4 799 Kč.