Kuchyňská Horní Skříňka Luisa Hg60

Bílá kuchyňská horní skříňka LUISA HG60 ve venkovském stylu má nadčasovou eleganci a zapadá do každého způsobu života.... více informací »
Kuchyňská Horní Skříňka Luisa
Značka: Möbelix
2 499 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Bílá kuchyňská horní skříňka LUISA HG60 ve venkovském stylu má nadčasovou eleganci a zapadá do každého způsobu života....

Bílá kuchyňská horní skříňka LUISA HG60 ve venkovském stylu má nadčasovou eleganci a zapadá do každého způsobu života. Umožní vám především udržet vaše věci za prosklenými dvířky organizované a přehledné. S rozměry cca 60 x 58 x 31 cm (Š x V x H) nabízí  dostatek úložného prostoru pro vaše nádobí a sklenice ve dvou přihrádkách. Otevírá se úchytkou stříbrné barvy, která dodává moderní akcenty. Uvnitř kuchyňské skříňky je police o tloušťce cca 16 mm. Tiché zavírání je možné díky tlumení dveří a systému soft-close. Můžete se tak těšit z elegantního dřevěného nábytku po dlouhou dobu. Praktické: dveřní zarážku lze namontovat vpravo nebo vlevo. Pro harmonický vzhled je nejlepší kombinovat další prvky ze série LUISA.    Kvalitní a velmi žádaný produkt Kuchyňská Horní Skříňka Luisa Hg60 můžete koupit přímo u nás umístěný v rubrice kuchyňské skříňky horní! Získejte ještě jiné kousky z této známé kategorie za super peníze!

Tento exkluzivní produkt Kuchyňská Horní Skříňka Luisa Hg60 od odblíbeného výrobce Möbelix je k sehnání právě teď skutečně levně. V akci za 2 499 Kč.