Kuchyňská Horní Skříňka Luisa H60

Bílá kuchyňská horní skříňka LUISA H60 ve venkovském stylu má nadčasovou eleganci a zapadá do každého způsobu života.... více informací »
Kuchyňská Horní Skříňka Luisa
Značka: Möbelix
1 999 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Bílá kuchyňská horní skříňka LUISA H60 ve venkovském stylu má nadčasovou eleganci a zapadá do každého způsobu života....

Bílá kuchyňská horní skříňka LUISA H60 ve venkovském stylu má nadčasovou eleganci a zapadá do každého způsobu života. Umožní vám udržet své věci organizované a přehledné. S rozměry cca 60 x 58 x 31 cm (Š x V x H) nabízí  dostatek úložného prostoru pro vaše nádobí a sklenice ve dvou přihrádkách. Otevírá se úchytkou stříbrné barvy, která dodává moderní akcenty. Uvnitř je na kuchyňské skříňce police o tloušťce cca 16 mm. Tiché zavírání je možné díky tlumení dveří a systému soft-close. Můžete se tak těšit z elegantního dřevěného nábytku po dlouhou dobu. Praktické: dveřní zarážku lze namontovat vpravo nebo vlevo. Pro harmonický vzhled je nejlepší kombinovat další prvky ze série LUISA.   
Oblíbený produkt Kuchyňská Horní Skříňka Luisa máte možnost sehnat ještě tady na webu v populární rubrice kuchyňské skříňky horní! Máme pro vás zcela nové zboží z této známé kategorie za super peníze! U zákazníků oblíbený výrobce Möbelix svým zákazníkům nabízí vysoce kvalitní zboží. To ale není vše, přichystali jsme toho pro vás více! Podívejte se také na další kvalitní zboží od dodavatele Möbelix. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně prodávaný produkt Kuchyňská Horní Skříňka Luisa H60 od oblíbené značky se zárukou kvality Möbelix jde získat právě teď v nabídce za akční cenu. Nyní získáte od 1 999 Kč.