Kuchyňská Horní Skříňka Luisa H60/90

Bílá kuchyňská horní skříňka LUISA H60/90 ve venkovském stylu má nadčasovou eleganci a zapadá do každého způsobu... více informací »
Kuchyňská Horní Skříňka Luisa
Značka: Möbelix
2 899 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Bílá kuchyňská horní skříňka LUISA H60/90 ve venkovském stylu má nadčasovou eleganci a zapadá do každého způsobu...

Bílá kuchyňská horní skříňka LUISA H60/90 ve venkovském stylu má nadčasovou eleganci a zapadá do každého způsobu života. Umožní vám udržet své věci organizované a přehledné. S rozměry cca 60 x 90 x 31 cm (Š x V x H) nabízí  dostatek úložného prostoru pro vaše nádobí a sklenice ve čtyřech přihrádkách. Otevírá se úchytkou stříbrné barvy, která dodává moderní akcenty. Uvnitř kuchyňské skříňky jsou tři police o tloušťce cca 16 mm. Tiché zavírání je možné díky tlumení dveří a systému soft-close. Můžete se tak těšit z elegantního dřevěného nábytku po dlouhou dobu. Praktické: dveřní zarážku lze namontovat vpravo nebo vlevo. Pro harmonický vzhled je nejlepší kombinovat další prvky ze série LUISA.   Žádaný produkt Kuchyňská Horní Skříňka Luisa jde nakoupit již dnes tady u nás ve známé kategorii kuchyňské skříňky horní. Vyhledejte si zcela nové produkty ze zmíněné sekce za příznivou cenu. U zákazníků oblíbená značka Möbelix vám může poskytnout velmi kvalitní zboží Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce!

Žádaný produkt Kuchyňská Horní Skříňka Luisa H60/90 od dodavatele s dobrým jménem Möbelix lze získat v naší nabídce extra se slevou! Nabídky již od 2 899 Kč.