Kuchyňská Horní Skříňka Luisa H50/90

Bílá kuchyňská horní skříňka LUISA H50/90 ve venkovském stylu má nadčasovou eleganci a zapadá do každého způsobu... více informací »
Kuchyňská Horní Skříňka Luisa
Značka: Möbelix
2 499 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Bílá kuchyňská horní skříňka LUISA H50/90 ve venkovském stylu má nadčasovou eleganci a zapadá do každého způsobu...

Bílá kuchyňská horní skříňka LUISA H50/90 ve venkovském stylu má nadčasovou eleganci a zapadá do každého způsobu života. Umožní vám udržet své věci organizované a přehledné. S rozměry cca 50 x 90 x 31 cm (Š x V x H) nabízí  dostatek úložného prostoru pro vaše nádobí a sklenice ve čtyřech přihrádkách. Otevírá se úchytkou stříbrné barvy, která dodává moderní akcenty. Uvnitř jsou na kuchyňské skříňce 3 police o tloušťce cca 16 mm. Tiché zavírání je možné díky tlumení dveří a systému soft-close. Můžete se tak těšit z elegantního dřevěného nábytku po dlouhou dobu. Praktické: dveřní zarážku lze namontovat vpravo nebo vlevo. Pro harmonický vzhled je nejlepší kombinovat další prvky ze série LUISA.    Zlevněný produkt Kuchyňská Horní Skříňka Luisa H50/90 máte možnost získat lehce tady u nás v kategorii kuchyňské skříňky horní. Nyní můžete získat parádní produkty ve zmiňované sekci za extra cenu! Výrobce Möbelix pro své zákazníky nabízí top sortiment. Nebojte, máme toho více, mrkněte také na další zboží od značky Möbelix. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Zlevněný kus Kuchyňská Horní Skříňka Luisa H50/90 od odblíbeného výrobce Möbelix jde sehnat zrovna dneska za extra cenu! Nyní lze objednat jen za 2 499 Kč.