Kuchyňská Horní Skříňka Luisa H40

Bílá kuchyňská horní skříňka LUISA H40 ve venkovském stylu má nadčasovou eleganci a zapadá do každého způsobu života.... více informací »
Kuchyňská Horní Skříňka Luisa
Značka: Möbelix
1 799 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Bílá kuchyňská horní skříňka LUISA H40 ve venkovském stylu má nadčasovou eleganci a zapadá do každého způsobu života....

Bílá kuchyňská horní skříňka LUISA H40 ve venkovském stylu má nadčasovou eleganci a zapadá do každého způsobu života. Umožní vám udržet své věci organizované a přehledné. S rozměry cca 40 x 58 x 31 cm (Š x V x H) nabízí  dostatek úložného prostoru pro vaše nádobí a sklenice ve dvou přihrádkách. Otevírá se úchytkou stříbrné barvy, která dodává moderní akcenty. Uvnitř je na kuchyňské skříňce police o tloušťce cca 16 mm. Tiché zavírání je možné díky tlumení dveří a systému soft-close. Můžete se tak těšit z elegantního dřevěného nábytku po dlouhou dobu. Praktické: dveřní zarážku lze namontovat vpravo nebo vlevo. Pro harmonický vzhled je nejlepší kombinovat další prvky ze série LUISA.    Kvalitní a velmi žádaný produkt Kuchyňská Horní Skříňka Luisa jde koupit také tady a teď na našem webu v sekci kuchyňské skříňky horní! Nyní můžete koupit další zboží ve zmiňované rubrice za outletovou cenu!

Akční a ve slevě kousek Kuchyňská Horní Skříňka Luisa H40 od známého výrobce Möbelix je k dostání právě nyní na našich stránkách téměř zdarma. Nyní pořídíte od 1 799 Kč.