Kuchyňská Horní Skříňka Luisa H30

Bílá kuchyňská horní skříňka LUISA H30 ve venkovském stylu má nadčasovou eleganci a zapadá do každého způsobu života.... více informací »
Kuchyňská Horní Skříňka Luisa
Značka: Möbelix
1 499 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Bílá kuchyňská horní skříňka LUISA H30 ve venkovském stylu má nadčasovou eleganci a zapadá do každého způsobu života....

Bílá kuchyňská horní skříňka LUISA H30 ve venkovském stylu má nadčasovou eleganci a zapadá do každého způsobu života. Umožní vám udržet své věci organizované a přehledné. S rozměry cca 30 x 58 x 31 cm (Š x V x H) nabízí  dostatek úložného prostoru pro vaše nádobí a sklenice ve dvou přihrádkách. Otevírá se úchytkou stříbrné barvy, která dodává moderní akcenty. Uvnitř je na kuchyňské skříňce police o tloušťce cca 16 mm. Tiché zavírání je možné díky tlumení dveří a systému soft-close. Můžete se tak těšit z elegantního dřevěného nábytku po dlouhou dobu. Praktické: dveřní zarážku lze namontovat vpravo nebo vlevo. Pro harmonický vzhled je nejlepší kombinovat další prvky ze série LUISA.   Vysoce kvalitní produkt máte možnost koupit rovněž tady na webu umístěný v kategorii kuchyňské skříňky horní! Nyní můžete získat parádní produkty ve zmiňované kategorii za výhodné peníze.

Hodně oblíbený produkt Kuchyňská Horní Skříňka Luisa H30 od značky se skvělou pověstí Möbelix jde nakoupit na našich stránkách teď skutečně levně! Nyní za 1 499 Kč.