Rohová Sedací Souprava Sandra, Šedá

Tato tmavě šedá sedací souprava s rozměrem rohu 155 x 246 cm se stane novým útulným místem k sezení a odpočinek ve vašem... více informací »
Rohová Sedací Souprava Sandra
Značka: Möbelix
18 499 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Tato tmavě šedá sedací souprava s rozměrem rohu 155 x 246 cm se stane novým útulným místem k sezení a odpočinek ve vašem...

Tato tmavě šedá sedací souprava s rozměrem rohu 155 x 246 cm se stane novým útulným místem k sezení a odpočinek ve vašem domově. Zapůsobí nejen svým vzhledem, ale i funkčností. Sedačka je vyhotovena ve tvaru písmene L s elegantním textilním potahem a lehkými dřevěnými nohami. Polstrování z měkké polyetherové pěny, nosag pružiny, výška sedu 46 cm a opěrky na ruce vás udrží v pohodlí. Maximální nosnost je 360 kg. Celočalouněný potah zajišťuje, že může být tato sedací souprava umístěna kamkoliv do prostoru. Upozornění: Toto zboží není vystavené ani dostupné skladem vkamenných prodejnách. Je možné jej získat na objednávku online přese-shop Möbelix nebo na objednávku v našich prodejnách.

Diskontní produkt Rohová Sedací Souprava Sandra, Šedá od známého dodavatele Möbelix snadno můžete sehnat právě teď v nabídce extra výhodně! Nabídky již od 18 499 Kč.