Houpací Křeslo Schaukelsessel Žluté

S tímto houpacím křeslem najdete to pravé místo k odpočinku - při čtení, sledování televize nebo prostém sezení. Stylový... více informací »
Houpací Křeslo Schaukelsessel Žluté
Značka: Möbelix
5 699 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
S tímto houpacím křeslem najdete to pravé místo k odpočinku - při čtení, sledování televize nebo prostém sezení. Stylový...

S tímto houpacím křeslem najdete to pravé místo k odpočinku – při čtení, sledování televize nebo prostém sezení. Stylový nábytek o rozměrech přibližně 71 x 76 x 70 cm (Š x V x H) je polstrovaný pěnou, čímž zajišťuje pohodlné sezení i opření. Sametový potah má žlutou barvu, která dodává křeslu romantický a svěží nádech. Pohodlí nábytku také zajišťují loketní opěrky, vysoké cca 17 cm. Rozměry sedací plochy činí přibližně 45 x 43 cm. Běžce křesla jsou vyrobeny z masivního ohýbaného dřeva ošetřeného lakem a umožňují jemné houpání. Tento sedací nábytek má nosnost do 120 kg. Tento model je k dispozici také v jiných barvách. Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce spediční firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy; z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení provádí spediční firma. O termínu dodávky zboží Vás bude informovat kurýr, se kterým se domluvíte na přesném datu. Upozornění: Toto zboží se nenachází v n
Tento velmi žádaný výrobek Houpací Křeslo Schaukelsessel Žluté lze získat bez obtíží u nás ve známé rubrice houpací křesla. Vyhledejte si zlevněné zboží z této oblíbené rubriky za internetové ceny. Přední výrobce Möbelix může nabídnout top zboží To není vše, naše nabídka je široká. Podívejte se také na další prověřené zboží od dodavatele Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento zlevněný produkt Houpací Křeslo Schaukelsessel Žluté od oblíbené značky Möbelix můžete najít zrovna za výhodnou cenu! Právě teď za cenu 5 699 Kč.