Kancelářske Křeslo Cosenza Bílé

Vneste do své kanceláře eleganci s výkonnou židličkou COSENZA! Otočná židle s rozměry přibližně 67 x 117-128 x 58 cm (Š x V x... více informací »
Kancelářske Křeslo Cosenza Bílé
Značka: Möbelix
5 999 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Vneste do své kanceláře eleganci s výkonnou židličkou COSENZA! Otočná židle s rozměry přibližně 67 x 117-128 x 58 cm (Š x V x...

Vneste do své kanceláře eleganci s výkonnou židličkou COSENZA! Otočná židle s rozměry přibližně 67 x 117-128 x 58 cm (Š x V x H) má vkusný bílý potah ze 100% polyuretanu ve vzhledu kůže, a v kombinaci se stříbrnými a černými prvky zaujme na první pohled. Prošívání a rafinovaný tvar skořepiny sedáku z ní dělají absolutní poutač pozornosti v kanceláři. Toto kancelářské křeslo však má co nabídnout i z hlediska pohodlí: vysoké opěradlo s propracovaným čelem, spolu s pěnovými výplněmi poskytuje luxusní zážitek ze sezení, i ozdobně zakřivené područky z nylonu hliníkové barvy jsou příjemně měkce čalouněné. Díky plynulému nastavování výšky pomocí plynového zvedáku a variabilní výšce sedáku přibližně 45 – 56 cm každý rychle najde svou ideální polohu k sezení. Správné držení těla podporuje i kolébkový mechanizmus s nastavením síly protiváhy a integrovaná bederní podpěra. Volnost pohybu poskytne sedadlo, které lze otáčet o 360 °, a elegantní hvězdicová základna, která je vybavena pěti kolečky na kobercové povrchy. Židle je vyrobena z pevného nylonu a posky

Nový kus Kancelářske Křeslo Cosenza Bílé můžete nakoupit rovněž tu na webu v oblíbené sekci kancelářske židle a krěsla! Vyhledejte si unikátní produkty z této sekce z pohodlí domova.

Oblíbený a akční produkt Kancelářske Křeslo Cosenza Bílé od top výrobce Möbelix k dostání u nás právě extra výhodně. Produkt koupíte teď u nás za 5 999 Kč.