Kontejner Na Kolečkách Lona Mini Š: 42 Cm Bílý

Praktický kontejner k psacímu stolu se 4 zásuvkami. Pro ještě větší komfort při pohybu jsou k dispozici 4 kolečka. Vyniká... více informací »
Kontejner Na Kolečkách Lona Mini
Značka: Möbelix
4 499 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Praktický kontejner k psacímu stolu se 4 zásuvkami. Pro ještě větší komfort při pohybu jsou k dispozici 4 kolečka. Vyniká...

Praktický kontejner k psacímu stolu se 4 zásuvkami. Pro ještě větší komfort při pohybu jsou k dispozici 4 kolečka. Vyniká rovnými liniemi a svým neutrálním vzhledem se hodí do každého interiéru. Vyberte si barvu, která se Vám bude nejvíce líbit. Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení je prostřednictvím spediční firmy. Následně Vás bude o termínu doručení kontaktovat kurýr, aby dohodl přesné datum doručení. Informace o balíku: • Velikost balíčku: ca. 64x 54x 13cm (d x š x v) • Váha balíčku: ca. 22kg Upozornění: Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes e-shop Möbelix. Vrácení a reklamace zboží Vrácen&iacut
Tento vynikající produkt Kontejner Na Kolečkách Lona Mini Š: 42 Cm Bílý jde sehnat pohodlně na webu v rubrice kontejnery. Vyberte si vyjímečné kusy ve zmiňované rubrice za parádní cenu! V očích zákazníků populární výrobce Möbelix dodává vysoce kvalitní zboží. To není všechno, u nás nabízíme více. Prozkoumejte u nás další zboží od výrobce Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento žádaný výrobek Kontejner Na Kolečkách Lona Mini Š: 42 Cm Bílý od společnosti s výborným jménem Möbelix dostanete u nás teď extra se slevou! Pouze nyní za 4 499 Kč.